2022 Nisan ayında kurulan firmamız kaliteli, özverili ve disiplin değerlerini benimsemiş çalışmalarıyla tercih edilen firmalar arasında olmuştur .Tam güvenlikli endüstriyel iş iskelesi kullanan firmamız, Socar Türkiye rafinerisinde NDT (ultrasonik kalınlık tarama) iskele ve izolasyon işlerini yapmaktadır. Firmamız, teknik ekibimiz ile beraber satış, kiralama, kurulum ve söküm alanında, müşterilerimize her zaman kaliteli üretim ve zamanında teslim ilkesi ile hareket ederek uzun yıllar boyu bu sektörün vazgeçilmezlerinden olmayı arzulamaktadır.

Vizyonumuz

ELEGAN TEKNİK olarak, Faaliyetlerimize uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile yön veriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her pazarda yenilikçi işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı, sabırla ve adım adım büyümeyi öncelikli buluyoruz.

Misyonumuz

Her türlü İŞ İSKELELERİ, petrokimya tesisleri, rafineriler ,endüstriyel ve inşaat işlerini zamanında, bütçesinde ve yüksek kalite standartlarında, iş sağlığı ve güvenliği politikasına uygun bir şekilde teslim etmek.